PROTECTION FOR THE MILLENNIUM

معرفی شرکت     

احتراما به استحضار می رساند شرکت مهندسی سها سنجش سپاهان با هدف ارائه خدمات کلی در زمینه سیستمهای حفاظتی و ایمنی، تاسیس و با داشتن دفتر طراحی و مهندسی و کادر متخصص و مجرب در خصوص طراحی، مشاوره و تهیه تجهیزات روز دنیا و به نمایندگی از چندین شرکت اروپایی در زمینه های ذیل آماده ارائه همکاری با آن شرکت محترم می باشد:

طراحی ، تهیه ، نصب و راه اندازی سیستمهای حفاظت در برابر صاعقه (Lightning Protection)  

" نمایندگی انحصاری کمپانی HELITA فرانسه وابسته به گروه بزرگ ABB "

" نمایندگی انحصاری کمپانی بزرگ DETAKOM "

 

طراحی ، تهیه ، نصب و راه اندازی سیستمهای حفاظت تجهیزات برق ، الکترونیک ،مخابرات و دیتا در برابر اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه و سوئیچینگ (Surge Arrester)

 " نمایندگی انحصاری کمپانی CITEL فرانسه  وابسته به گروه CLAUDE "

 " نمایندگی انحصاری کمپانی PARS "

 

طراحی ، تهیه، نصب و راه اندازی سیستمهای ارتینگ،جوش های احتراقی و مواد کاهنده مقاومت خاک (Earthing System)
" نمایندگی انحصاری محصولات KLK  اسپانیا "

 

انجام کلیه آزمایشات مربوط به سیستم ارتینگ شامل: اندازه گیری مقاومت مخصوص خاک، میزان PH موجود در خاک،میزان رطوبت و مقاومت سیستم ارتینگ جهت اجرای مناسب ترین سیستم ارتینگ و کاتدینگ.

این شرکت با توجه به رشد روزافزون صنعت الکترونیک،افزایش مشکلات ناشی از صاعقه،اضافه ولتاژ و متعاقب آن بروز آسیب و صدمات فراوان به تاسیسات و تجهیزات الکترونیکی توانسته است فعالیت های گسترده و همه جانبه را در مقوله حفاظت تجهیزات و سیستم های الکترونیکی و مخابراتی در مقابله با صاعقه و فراتاخت های ولتاژ پی گیرد.

همچنین این شرکت دارنده  ISO 9001-2008 از کمپانی TUV INTERCERT آلمان در زمینه طراحی، تهیه، نصب و راه اندازی سیستم حفاظت در برابر صاعقه، سیستم حفاظت در برابر اثرات ناشی از صاعقه، سیستم اتصال زمین و انجام تستهای سیستم اتصال زمین می باشد.         

در این راستا ، جهت ارتقاء دانش فنی "حفاظت" در سطح جامعه مهندسی، فعالیتهای تحقیقاتی و مطالعاتی بسیاری توسط مهندسین شرکت صورت گرفته و آمادگی خود را در ارائه مقالات و برگزاری سمینارهای تخصصی و جلسات فنی برای شرکتها ، سازمانها و صنایع علاقمند مختلف اعلام می دارد

در صورت نیاز به هر یک از سیستمهای فوق ،با ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت نسبت به ارسال کاتالوگ و اطلاعات مورد نظر اقدام گردد .
امید است منشاء خدمات مفیدی قرار گیریم .

 

                                                                                                                                                        با تشکر و سپاس
                                                                                                                                          روح الامین ساغرجان - مدیرعامل

                                                                                                          

اخبار صنعت برق

  • هشتمین دوره نمایشگاه صنعت برق استان اصفهان از تاریخ 5 الی 8 خرداد ماه سال 95 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در مجاورت پل شهرستان برگزار می گردد. لازم به ذکر است گروه کالایی نمایشگاه سیستمهای انتقال نیرو ، سیستمهای تولید، توزیع، بهره برداری و انتقال نیرو، برق خانگی و صنعتی روشنایی، انرژی های نو و تجدیدپذیر، تست و کنترل و مشاوره، طراحی و مدیریت خدمات می باشد.

  • پیرو تصویب «آییننامه جدید مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی» در شوراي عالی حفاظت فنی و انتشار آن در روزنامه رسمی کشور در تاریخ 94/11/17 مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارتقاي کیفی سطح خدمات تخصصی در زمینه ایمنی در کارگاههاي مشمول و تقویت بخش خصوصی داراي صلاحیت : «پنجمین دوره آزمون مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی» را در روزهاي 20 و 21 مرداد برگزار می نماید.

  • اجراي آئين نامه حريم خطوط برق، تغيير در اساسنامه سازمان توسعه برق ايران و تشکيل شرکت مادر تخصصي توليد برق نيروگاه‌هاي حرارتي، برنامه‌ريزي براي ساماندهي بخش توزيع نيروي برق کشور و تصويب قانون حمايت از صنعت برق، توسط مجلس شوراي اسلامي از دستاورد های مهم سال94 بوده است.
     

مقالات

چرا باید صاعقه گیر نصب کنیم؟

چرا باید صاعقه گیر نصب کنیم؟

انتخاب سطح حفاظتی

راهنمای انتخاب سطح حفاظتی سیستم صاعقه گیر

حذف الکتریسیته ساکن

تمهیدات لازم جهت حذف الکتریسیته ساکن از خط تولید
(قسمت اول)