PROTECTION FOR THE MILLENNIUM

معرفي سرج ارستر هاي CITEL

 

كمپاني CITEL  از سال1937 فعاليت خود را در زمينه برقگيرها آغاز نموده و هم اكنون يكي از پيشگامان اين صنعت در سطح جهان مي باشد. قابل ذكر است اين كمپاني با بيش از 70 سال سابقه يكي از قديمي ترين توليدكنندگان سرج ارستر در سطح دنيامي باشد. اين كمپاني ابتدا فعاليت خود را در اروپا و ايالات متحده آغاز كرده و بتدريج در نقاط ديگر دنيا خصوصا در آسيا فعاليت خود را گسترش داده و جايگاه محكمي به دست آورده است.

توليدات اين كارخانه مطابق با استانداردهاي مهم دنيا از جمله:

IEC 61643-1 جهاني، UL 1449 آمريكا، EN 61643-11 اروپا و NFEN 61643-11 فرانسه و همچنين استانداردهاي مربوط به تجهيزات مخابراتي LEC 61643-11 جهاني، ITU-T جهاني و UL 497 A/B آمريكا مي باشد.

توليدات شركت CITEL شامل كليه ارستر ها از جمله :

  • ارستر خطوط تغذيه و توزيع شامل ارستر هاي AC كلاس هاي ( B-C-D ) در ولتاژهاي مختلف و ارستر DC
  • ارسترهاي RF
  • ارسترهاي تلفن و ديتا
  • ارسترهاي كامپيتر     

در سال هاي اخير با افزايش تقاضا براي سيستم هاي مخابراتي شركت هاي متولي اين امر براي حفاظت تجهيزات خود ملزم به استفاده از سرج ارستر هاي مخابراتي و BTS  ها شدند. در همين راستا محصولات شركت CITEL  پس از بررسي كارشناسان سازمان هاي مختلف مخابراتي مورد تأييد قرار گرفته و هم اكنون در صدها مركز مخابراتي در حال كار مي باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

اخبار صنعت برق

  • هشتمین دوره نمایشگاه صنعت برق استان اصفهان از تاریخ 5 الی 8 خرداد ماه سال 95 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در مجاورت پل شهرستان برگزار می گردد. لازم به ذکر است گروه کالایی نمایشگاه سیستمهای انتقال نیرو ، سیستمهای تولید، توزیع، بهره برداری و انتقال نیرو، برق خانگی و صنعتی روشنایی، انرژی های نو و تجدیدپذیر، تست و کنترل و مشاوره، طراحی و مدیریت خدمات می باشد.

  • پیرو تصویب «آییننامه جدید مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی» در شوراي عالی حفاظت فنی و انتشار آن در روزنامه رسمی کشور در تاریخ 94/11/17 مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارتقاي کیفی سطح خدمات تخصصی در زمینه ایمنی در کارگاههاي مشمول و تقویت بخش خصوصی داراي صلاحیت : «پنجمین دوره آزمون مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی» را در روزهاي 20 و 21 مرداد برگزار می نماید.

  • اجراي آئين نامه حريم خطوط برق، تغيير در اساسنامه سازمان توسعه برق ايران و تشکيل شرکت مادر تخصصي توليد برق نيروگاه‌هاي حرارتي، برنامه‌ريزي براي ساماندهي بخش توزيع نيروي برق کشور و تصويب قانون حمايت از صنعت برق، توسط مجلس شوراي اسلامي از دستاورد های مهم سال94 بوده است.
     

مقالات

چرا باید صاعقه گیر نصب کنیم؟

چرا باید صاعقه گیر نصب کنیم؟

انتخاب سطح حفاظتی

راهنمای انتخاب سطح حفاظتی سیستم صاعقه گیر

حذف الکتریسیته ساکن

تمهیدات لازم جهت حذف الکتریسیته ساکن از خط تولید
(قسمت اول)