PROTECTION FOR THE MILLENNIUM

شرکت KLK به صورت خاص در جهت تامین تجهیزات الکتریکی و صنایع راه آهن فعالیت خود را از سال 1965 آغاز کرده و بیش از نیم قرن در این زمینه تجربه دارد. این شرکت راه حل های فنی خود را جهت مشتریان بین المللی در بازار رقابتی مربوطه ارائه کرده است.

این شرکت از سال 2011 ، در زمینه زیر ساخت های راه آهن ، اتصالات الکتریکی جهت تجهیزات صنعتی و تجهیزات هوانوردی پیشرو می باشد.

شرکت سها سنجش نمایندگی این شرکت را در زمینه تجهیزات اتصال زمین و جوش کدولد دارا می باشد.

پروسه جوش کدولد یک فرایند با درجه دمای بالا می باشد که طی یک فرایند کاهش اکسید مس با آلومینیوم انجام می پذیرد.

این پروسه درون یک قالب مکعبی گرافیتی انجام می گیرد و اجزایی که قرار است ذوب گردند از قبل درون آن قرار گرفته شده اند. فلز ایجاد شده توسط فرآیند آلومینوترمیک در حالت مذاب بر روی فلز مورد نظر جاری گردیده ، آن را ذوب کرده و یک حجم همگن و با ابعاد مشخص شکل می گیرد.

 

 

 

اخبار صنعت برق

  • هشتمین دوره نمایشگاه صنعت برق استان اصفهان از تاریخ 5 الی 8 خرداد ماه سال 95 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان در مجاورت پل شهرستان برگزار می گردد. لازم به ذکر است گروه کالایی نمایشگاه سیستمهای انتقال نیرو ، سیستمهای تولید، توزیع، بهره برداری و انتقال نیرو، برق خانگی و صنعتی روشنایی، انرژی های نو و تجدیدپذیر، تست و کنترل و مشاوره، طراحی و مدیریت خدمات می باشد.

  • پیرو تصویب «آییننامه جدید مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی» در شوراي عالی حفاظت فنی و انتشار آن در روزنامه رسمی کشور در تاریخ 94/11/17 مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارتقاي کیفی سطح خدمات تخصصی در زمینه ایمنی در کارگاههاي مشمول و تقویت بخش خصوصی داراي صلاحیت : «پنجمین دوره آزمون مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی» را در روزهاي 20 و 21 مرداد برگزار می نماید.

  • اجراي آئين نامه حريم خطوط برق، تغيير در اساسنامه سازمان توسعه برق ايران و تشکيل شرکت مادر تخصصي توليد برق نيروگاه‌هاي حرارتي، برنامه‌ريزي براي ساماندهي بخش توزيع نيروي برق کشور و تصويب قانون حمايت از صنعت برق، توسط مجلس شوراي اسلامي از دستاورد های مهم سال94 بوده است.
     

مقالات

چرا باید صاعقه گیر نصب کنیم؟

چرا باید صاعقه گیر نصب کنیم؟

انتخاب سطح حفاظتی

راهنمای انتخاب سطح حفاظتی سیستم صاعقه گیر

حذف الکتریسیته ساکن

تمهیدات لازم جهت حذف الکتریسیته ساکن از خط تولید
(قسمت اول)